Ubytování pension Happy Špindlerův Mlýn

Pension Happy

Vítejte na stránkách Pensionu Happy ve Špindlerově Mlýně

PENSION HAPPY

je rodinný horský pension, postavený v roce 1992. Je umístěn v srdci nejvyššího českého pohoří Krkonoš, Špindlerově Mlýně – Bedřichově, uprostřed lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín.

Celoroční ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a rodinných apartmánech s vlastní kuchyní, ložnicí a pokojem.
Prostorné, komfortní pokoje jsou vybaveny masivním, stylovým nábytkem z přírodního materiálu, kde každý pokoj má vlastní koupelnu a WC a možnost LCD televize se satelitním příjmem. Většina pokojů i apartmánů má vlastní balkon nebo terasu s překrásným výhledem na okolní hory a přehradní jezero Labská.

Ke zpříjemnění pobytu nabízíme v zimním období stylovou vinárnu s posezením u krbu a širokou nabídku nápojů, především však koktejlů. Slunná terasa podél celé zahrady je umístěna tak, aby výhled na přehradní jezero Labská a přirozená krása krkonošských hřebenů mohla být Vámi dostatečně vychutnána při posezení v zahradním dřevěném nábytku.

Parkoviště nabízíme přímo u pensionu na prostorném místě s bezpečnostním zajištěním proti krádeži – závorou.Ubytování Pension Happy

Ubytování Pension Happy

Letní terasa pension Špindlerův Mlýn

Letní terasa

Letní terasa pension Happy Špindlerův Mlýn

Velký apartmán

Terasový dvoulůžkový pokoj

Terasový dvoulůžkový pokoj

Bar pension Happy

Bar pension Happy

Svatební tabule pension Happy

Svatební tabule

Pension Špindlerův Mlýn

Pension Špindlerův Mlýn

Ubytování v Krkonoších

Ubytování v Krkonoších

Dvoulůžkový pokoj s balkonem

Dvoulůžkový pokoj s balkonem

Přihlásit | © 2016 Pension Happy & Petr Holman